آدرس   اصفهان ، میدان لاله ، خیابان زینبیه جنوبی ، روبروی پارک لاله ، مجتمع فاطمیه اصفهان                      تلفن: 14-34703011-031

هفته نامه

دانلود هفته نامه فاطمیه

اخبار خیریه

زیباسازی و نماکاری حیاط موسسه به زودی کامل میشود.
تصویری از نمای فعلی و حین تعمیرات حیاط قرار گرفته است که تغییرات انجام شده را نشان میدهد.

توزیع بسته های ارزاق در خیریه فاطمیه

با توجه به فرارسیدن عید نوروز توزیع بسته های ارزاق شامل گوشت ، برنج ،روغن ، پنیر و ... به خانواده های تحت پوشش خیریه فاطمیه در حال انجام است.

سالروز وفات آیت الله صافی اصفهانی قدس سره

سه جمادی الاول مصادف با 12 بهمن ماه 1395 شمسی سالروز وفات عالم ربانی و وارسته تمام عیار او که تمام انس و توجهش فقط به خدا بود ، مردی یکپارچه صفا آمیخته ای از علم و زهد و تقوی و تمامی فضائل و کمالات و ارز

در غم جان فشان ها : آتش سوزی و تخریب ساختمان پلاسکو

ساعت 7:59 دقیقه صبح روز پنجشنبه سی ام دی ماه وقوع یک آتش‌سوزی مهیب و ناگهانی در ساختمان 53 ساله «پلاسکو» و چند ساعت بعد (حدود 11:30 صبح) فروریختن تمام این ساختمان عظیم تجاری 17 طبقه فعال در عرصه پوشاک، مردم ایران به ویژه تهران را در شوک و بهت و غم فرو برد و همه را عزادار کرد.

نرم افزار خیریه

به اطلاع میرسانیم در پی گسترش خدمات و همچنین بهبود ساماندهی افراد تحت پوشش ، امور خیریه فاطمیه اصفهان به سامانه الکترونیکی مدیریت خیریه مجهز شد و ازین پس کلیه اطلاعات مددجویان و مددکاران و همچنین کلیه امور مربوط به خیریه ی موسسه تحت اجرای این سامانه خواهد بود.

کارت مددجویی

به اطلاع میرساند پس از تکمیل ثبت نام و ساماندهی کلیه مددجویان خیریه فاطمیه ، برای اولین بار مددجویان تحت پوشش این واحد دارای کارت عضویت مددجویی خواهند شد .

کارت مددجویی برای سرپرست خانوار صادر شده و برای ارائه خدمات به مددجویان ارائه کارت ملزم خواهد بود.

ثبت نام مددجو

کلیه مددجویان تحت پوشش خیریه فاطمیه ساماندهی و برای تکمیل مدارک آنها اقدام شد.مسئول ثبت نام و رسیدگی به امور خیریه فاطمیه خاطر نشان شد در هفته جاری کلیه پرونده های مددجویان بازبینی ، تحقیق و سپس وارد سیستم شده است.

مهلت ثبت نام مددجویان تا اطلاع ثانوی تمام شده است.

کاربران آنلاین

هم اکنون 0 کاربر آنلاین هستند.

اشتراک در اخبار خیریه